به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد دامادی، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: با بضاعت موجود دکتر سلطانیفر عملکرد خوبی داشته و ما سال گذشته در جام جهانی و بازی های آسیایی و پاراآسیایی درخشش قابل توجهی داشتیم.

عضو فراکسیون ورزش افزود: البته در مورد عملکرد وزارت بزرگی مانند ورزش و جوانان بسیاری از موارد باید لحاظ شود اما در شرایطی که کشور در یک جنگ اقتصادی نابرابر است من نمیدانم مطرح کردن این استیضاح چه لزومی دارد. در حال حاضر شرایط اعتباری کشور به گونهای است که این وزاتخانه با مشکلات عدیدهای روبرو است و ما باید ببینم هر وقت تمام اعتبارات را دادیم آنوقت از موضوعی ایراد بگیریم.

خبر جدید  صعود استقلال به رده دوم با گلزنی تبریزی/ آبی‌ها با برد به استقبال دربی رفتند

عضو کمیسیون عمران با اشاره به حواشی پیش آمده در فوتبال گفت: این حواشی در فوتبال همیشه وجود داشته، در بازی ذوب آهن- الزورا چه حواشی پیش آمده، این گونه باشد ما باید درخواست کنیم روابط با عراق تجدیدنظر شود؟ خیر جو ورزشگاه و شور جوانان به گونهای است که برخی مواقع حواشی به وجود میآید. مخالف بحث استیضاح هستم و فکر میکنم وقت مجلس باید صرف موضوعات اقتصادی و معیشتی مردم شود و اجازه بدهیم وزیر ورزش و جوانان به کار خود با قدرت ادامه بدهد و امیدوارم این گونه شود.

خبر جدید  وضعیت کمربندی های غرب مازندران زجرآور است